Regulamin użytkowania

Słownik

TerminDefinicja
DaDesktopPlatforma chmurowa zaprojektowana do prowadzenia interaktywnych szkoleń zdalnych.
szkolenie zdalneSzkolenie prowadzone na odległość (z ang. Live Instructor-Led Online Training) przy wykorzystaniu internetu, w trakcie którego trener i uczestnicy mogą się znajdować w różnych fizycznych lokalizacjach.
Opierają się one na jednoczesnym połączeniu telekonferencyjnym, w którym trener tłumaczy poszczególne zagadnienia, z pracą na zdalnym pulpicie, na którym uczestnik wykonuje ćwiczenia i do którego dostęp posiada trener. Umożliwia to rozwiązywanie bieżących problemów uczestników w każdym momencie trwania kursu.
usługaDostęp do interaktywnych pulpitów (desktopów) DaDesktop umożliwiających przeprowadzanie szkoleń zdalnych.
subskrypcjaModel sprzedaży usługi umożliwiający czasowy (np. dzienny lub miesięczny) dostęp do DaDesktop.
strefa geograficznaObszar geograficzny, w którym jest fizycznie zlokalizowane centrum danych obsługujące usługę, np. Polska, Warszawa
godziny pracyOkres czasu pomiędzy godziną 8:00 a godziną 20:00 w aktualnej strefie geograficznej.
zaplanowane prace serwisoweOkres niedostępności usługi zapowiedziany z wyprzedzeniem minimum 3 dni, w trakcie którego mogą być prowadzone prace serwisowe powodujące brak dostępu do usług.

Cel

Dostęp do zdalnych pulpitów DaDesktop powinien być wykorzystywany wyłącznie w celu dostarczania szkoleń, konsultacji lub prowadzenia warsztatów w trakcie procesu rekrutacji.

Niedozwolone użycie

Poniższe przykłady wykorzystania DaDesktop są niedozwolone:

  1. Prowadzenie serwisu internetowego lub udostępnianie usług internetowych
  2. Kopalnie Bitcoinów
  3. Testy wydajnościowe

W przypadku wykrycia przypadków niedozwolonego użycia platformy DaDesktop dostęp do usługi zostanie zablokowany bez ostrzeżenia i nie będzie przewidziany zwrot za niewykorzystaną część subskrypcji.

Gwarantowany poziom świadczenia usług

DaDesktop gwarantuje 95% dostępność usług w godzinach pracy.

Zaplanowane prace serwisowe będą wykonywane poza godzinami pracy platformy.

Bezpieczeństwo danych i poufność

Usługa jest dostarczana w stanie „tak jak jest” (as is). DaDesktop nie może zagwarantować poufności i bezpieczeństwa danych udostępnionych na pulpitach. W przypadku, gdy bezpieczeństwo i poufność danych są konieczne prosimy rozważyć zakup „DaDesktop On-Premise” instalowanego na prywatnym serwerze.

Głównym zastosowaniem platformy DaDesktop jest prowadzenie szkoleń zdalnych, więc nie została ona zaprojektowana do pracy z poufnymi lub ściśle tajnymi danymi.

Uwierzytelnianie do pulpitów zostało zaprojektowane z naciskiem na wygodę użytkowania, a nie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przewiń do góry